Wielopokoleniowe warsztaty "Wokół Świątecznego Stołu".

Zapraszamy na bezpłatne, wielopokoleniowe warsztaty w klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie kreatywnych spotkań będziecie mieli możliwość stworzenia autorskich stroików, wianków, dekoracji świątecznych. Młodszych zachęcamy do zdobienia świąteczncyh pierniczków oraz przygotowania piernikowej choinki 3D.

Harmonogram najbliższych warsztatów "Wokół Swiątecznego Stołu"

14 grudnia godz. 17.30 OKK ul. Sucharskiego 3
Świąteczne stroiki dla dorosłych
16 grudnia godz. 10.00 Klub Bemowskiego Seniora ul. Pełczyńskiego 30B
Świąteczne stroiki dla dorosłych
17 grudnia godz. 9.30 OKK ul. Sucharskiego 3
Zdobienie pierniczków dla najmłodszych

Wspieramy polską kynologię

14 września 2019 r z ogromną przyjemnością poprowadziliśmy wystawę zorganizowaną przez Klub Buldoga Angielskiego w Polsce.

Piknik Bemowo z Aniołami 14.09. 2019

Podopieczne naszej fundacji zaprezentowały swój talent na scenie podczas Pikniku Bemowo z Aniołami. Występ doceniła Pani Burmistrz Urszula Kierzkowska. Brawo Ola i Patrycja !!!!

Bursztynowy wokal 2019

Rozpoczynamy nowy sezon zmagań wokalnych nad polskim morzem. Serdecznie zapraszamy już od 28 czerwca 2019 r. Konkurs odbywa się codziennie w Drewutni Wladysławowo przy ul. Sportowej 18. Zapraszamy do odwiedzin naszego fun page na Facebook'u : Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego oraz Paweł Zagórski Mistrzostwa wokalne.

Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego

Tytuł Zwycięzcy Sezonu 2019 wraz z nagrodami wędruje do Emilii za brawurowe wykonanie utworu Simply the Best. Gratulacje !!!!!

Piknik 16 czerwca 2019

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich w naszym rozśpiewanym namiocie podczas Pikniku Wakacje tuż tuż :) Dzięki Michał za wspólne śpiewanie, to był dla nas zaszczyt :)

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Nie mogło nas zabraknąć :)

"Obudź w sobie artystę"

Rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych zajęć "Magia szydełka". Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty.

"Obudź w sobie artystę"

Dołącz do zajęć z haftu koralikowego i tworzenia biżuterii. Serdecznie zapraszamy.

1.01.2019 Firaleja Gwiazd

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd.

30-31.03.2019 FINAŁ FIRALEJA GWIAZD


Interaktywne warsztaty muzyczno-artystyczne

Oj działo się :)

9.12.2018 Mikołajki na Bemowie

Na dużej scenie przy Bemowskim Ratuszu wystąpiła Podopieczna i Ambasadorka naszej Fundacji - Aleksandra Sędzielewska. Nasza Ola zaprezentowała się w 3 utworach : "Tamta Dziewczyna" Sylwii Grzeszczak, "Dni Których nie znamy" Marka Grechuty oraz Let it snow. Zebrana publiczność była pod wrażeniem występu Oli !!! Na zaproszenie naszej Fundacji przed zebraną publicznością na dużej scenie zaśpiewała także finalistka Ogólnopolskiego konkursu wokalnego FIROLIZA - REAKCJA WOKALNA - Justyna Galaszewska. Justyna zaprezentowała utwór grupy QUEEN "Winter's tale". Publiczności się podobało !!!

24.11.2018

"Każdy ma coś, co może dać innym" 24 listopada 2018 przedstawiciele naszej Fundacji uczestniczyli w III Andrzejkowym Balu Charytatywnym w Bydgoszczy zorganizowanym przez Fundację Wielka Rodzina. Bal odbył się w Hotelu Holiday Inn. Podczas Balu nasza podopieczna Aleksandra Sędzielewska zaprezentowała się w mini recitalu, na który składało się 6 piosenek z repertuaru polskiego i zagranicznego. Nie obyło się bez bisów. Olę oklaskiwali wspaniali goście zgromadzeni na Balu, m.in. znamienita wojowniczka, mistrzyni KSW w kat. do 52 kg z 2013 roku, od 2015 związana z UFC Karolina Kowalkiewicz, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, wicemistrz świata, wicemistrz Europy, od 2016 zawodnik mieszanych sztuk walki walczący dla polskiej federacji KSW Damian Janikowski. Zadbaliśmy o oprawę muzyczną podczas licytacji przedmiotów przekazanych w szczytnym celu.Goście spisali się na medal !!! Dzięki nim uda się przeprowadzić operację cudownego dzieciaczka 💪💪💪 To był wspaniały wieczór 💖💖💖

17.11.2018

Finał konkursu wokalnego Firoliza Reakcja Wokalna

25.09.2019 Uroczyste otwarcie Klubu Artystycznego #bMAL z udziałem naszej Fundacji

25.09.20118 r. Otwarcie #bMAL klubu artystycznego dla całej społeczności bemowskiej. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie panu Marianowi Rynkiewiczowi, prezesowi Bemowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Byli burmistrzowie Bemowa, a kilku ich mamy, był dyrektor Centrum Handlowego Bemowo, był dyrektor Osiedla Mieszkaniowego "Przyjaźń", był fantastyczny zespół Old Jazz Band, był dziecięcy, folklorystyczny zespół "Lazurki" i wielu znamienitych gości, ale dla nas najważniejszy był występ podopiecznej fundacji Ola. Czternastolatka miała zaśpiewać jeden utwór, a w sumie zaśpiewała ich aż trzy!!! Wszyscy byli Olą zachwyceni, za swój występ dostała owacje na stojąco!!! Generalnie ludzie byli zaskoczeni poziomem wokalnym tej młodej dziewczyny. Pytali, jak to możliwe??? To zasługa przede wszystkim ciężkiej pracy samej Oli i determinacji jej mamy. Niekiedy rezygnacja z przywilejów dzieciństwa na rzecz treningów wokalnych. To od Was drodzy rodzice zależy czy będziecie wspierać swoje dzieci w rozwijaniu ich talentów. W każdym razie liczymy na kolejne zaproszenia, bo podopiecznych Fundacji Instytut Rozwoju Artystycznego wciąż przybywa!!!

30.06-26.08.2019
Największe zawody wokalne na Pomorzu "Bursztynowy wokal"

Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego zaprasza wszystkich pasjonatów śpiewania do udziału w wakacyjnym konkursie wokalnym "Bursztynowy Wokal". Konkurs odbywa się codziennie w Drewutni Wladysławowo przy ul. Sportowej 18. Zapraszamy do odwiedzin naszego fun page na Facebook'u : Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego oraz Bursztynowy wokal
(c)2019, All Rights Reserved